Tot en met september 2020 vind je hier lesdagen van de ZomerVakopleidingen, Flexlessen en Workshops.

januari 2020
woensdag 15 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 15 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 16 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 19 januari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 22 januari 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 23 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 24 januari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 25 januari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 26 januari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 27 januari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 29 januari 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
NIEUW vrijdag 31 januari en zaterdag 1 februari 10-17 Start weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l 

februari 2020
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 2 februari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 3 februari  10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 3 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 3 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 5 februari 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 6 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
vrijdag 7 en zaterdag 8 februari 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zaterdag 8 en zondag 9 februari 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 8 en zondag 9 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 9 februari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 10 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars

woensdag 12 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 12 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 13 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 16 februari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 19 februari 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 20 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 21 februari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 22 februari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 23 februari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 24 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 26 februari 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 27 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I

maart 2020
zondag 1 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 2 maart  10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 2 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 2 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 4 maart 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 5 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
vrijdag 6 en zaterdag 7 maart 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zaterdag 7 en zondag 8 maart 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I

zaterdag 7 en zondag 8 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 8 maart Flexles van 11.30 – 13.30
maandag 9 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 11 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 11 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 12 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 12 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 12 maart10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 12 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 14 maart 10.30 – 15.30 workshop Middeleeuwse Miniaturen 
zondag 15 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 18 maart 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 19 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 20 maart Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 21 maart Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 22 maart Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 23 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 25 maart 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 26 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 29 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II

april 2020
woensdag 1 april 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 2 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
vrijdag 3 en zaterdag 4 april weekendklas 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zaterdag 4 en zondag 5 april 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 4 en zondag 5 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 5 april Flexles 11.30 – 13.30
maandag 6 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters ll en Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l en ll
woensdag 8 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 8 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 9 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 12 april Pasen
donderdag 16 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 17 april Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 18 april Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 19 april Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 22 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 22 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 23 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
vrijdag 24 en zaterdag 25 april 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 26 april Flexles 11.30 – 13.30
maandag 27 april 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 29 april 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 30 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

mei 2020
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 3 mei Flexles 11.30 – 13.30
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 6 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 6 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 7 mei Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
vrijdag 8 en zaterdag 9 mei 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zaterdag 9 en zondag 10 mei 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 9 en 10 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 10 mei Flexles 11.30 – 13.30
maandag 11 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 13 mei 11-13 Supervisie & intervisie docenten
donderdag 14 mei Verdiepingsweek exclusief voor deelnemers aan de Vakopleidingen
vrijdag 15 mei Verdiepingsweek exclusief voor deelnemers aan de Vakopleidingen
zaterdag 16 mei Verdiepingsweek exclusief voor deelnemers aan de Vakopleidingen
zondag 17 mei Flexles 11.30 – 13.30
woensdag 20 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 20 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance lll
vrijdag 22 en zaterdag 23 mei 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken l
zondag 24 mei Flexles 11.30 – 13.30
maandag 25 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 27 mei 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
vrijdag 29 mei Pink Flow
zaterdag 30 mei Pink Flow
zondag 31 mei Pink Flow

juni 2020
maandag 1 juni Pink Flow
woensdag 3 juni 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
woensdag 3 juni 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
donderdag 4 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 4 juni 16-18 Supervisie & intervisie docenten
zondag 7 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 8 juni Start Schildervakantie Italië 
donderdag 11 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 14 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 15 juni laatste dag Schildervakantie Italië 
maandag 15 juni Start Schilderen in Assisi Italië 

donderdag 18 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 21 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 22 juni laatste dag Schilderen in Assisi Italië 
woensdag 24 juni Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 25 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 25 juni Introductiedag Zomervakopleiding eerste jaars
NIEUW: vrijdag 26 juni Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 27 juni Flexlessen 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 27 juni Introductiedag Zomervakopleiding eerste jaars
zondag 28 juni Flexlessen 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 29 juni Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 29 juni Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 29 juni Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
maandag 29 juni Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17

juli 2020

woensdag 1 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 1 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 1 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 1 juli Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 2 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 2 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
donderdag 2 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
donderdag 2 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
zondag 5 juli Flexles 11.30 – 13.30
maandag 6 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 6 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 6 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
maandag 6 juli Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
woensdag 8 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 8 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 8 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 8 juli Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 9 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 10 juli Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 11 juli Flexlessen 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 12 juli Flexlessen 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 13 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 13 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 13 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 15 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 15 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 15 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17

donderdag 16 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 16 juli Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
donderdag 16 juli Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
donderdag 16 juli Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
zaterdag 18 juli Kleuren mengen Dag l 
zondag 19 juli Kleuren mengen Dag ll 
maandag 20 juli Kleuren mengen Dag lll 

zondag 19 juli Flexles 11.30 – 13.30

dinsdag 21 juli Landschap schilderen dag I
woensdag 22 juli Landschap schilderen dag II
donderdag 23 juli Landschap schilderen dag III
donderdag 23 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
vrijdag 24 juli Portret in grijstonen dag l
zaterdag 25 juli Portret in grijstonen dag ll
zondag 26 juli Portret in grijstonen dag lll
maandag 27 juli Portret in grijstonen dag lV

zondag 26 juli Flexles 11.30 – 13.30
maandag 27 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag I
dinsdag 28 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag II
woensdag 29 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag III
woensdag 29 juli Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag IV
donderdag 30 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

augustus 2020
zondag 2 augustus Flexles 11.30 – 13.30
maandag 3 augustus 4-daagse Huid & Haar  dag I
dinsdag 4 augustus 4-daagse Huid & Haar dag II
woensdag 5 augustus 4-daagse Huid & Haar dag III
donderdag 6 augustus 4-daagse Huid & Haar dag IV
donderdag 6 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 9 augustus Flexles 11.30 – 13.30
maandag 10 augustus Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10-17
woensdag 12 augustus Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17

donderdag 13 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 15 augustus Middeleeuwse Miniaturen workshop van 1 dag
zondag 16 augustus Flexles 11.30 – 13.30
donderdag 20 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 23 augustus Flexles 11.30 – 13.30
maandag 24 augustus Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10-17
woensdag 26 augustus Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
woensdag 26 augustus Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 27 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
NIEUW: vrijdag 28 augustus Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zaterdag 29 augustus 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 30 augustus Flexlessen 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 31 augustus Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 31 augustus Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 31 augustus Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
maandag 31 augustus Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10-17

september
woensdag 2 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 2 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 2 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 2 september Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 3 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 3 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
donderdag 3 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
donderdag 3 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
zondag 6 september Flexles 11.30 – 13.30
maandag 7 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 7 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 7 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
maandag 7 september Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10-17
woensdag 9 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 9 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 9 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 9 september Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 10 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 10 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
donderdag 10 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
donderdag 10 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
zondag 13 september Flexles 11.30 – 13.30
maandag 14 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
maandag 14 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
maandag 14 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
maandag 14 september Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10-17
woensdag 16 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
woensdag 16 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
woensdag 16 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
woensdag 16 september Zomervakopleiding Realistisch Schilderen 10 – 17
donderdag 17 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 17 september Zomervakopleiding Iconen Schilders 10 – 17
donderdag 17 september Zomervakopleiding Italiaanse Renaissance 10 – 17
donderdag 17 september Zomervakopleiding Oude Meesters 10 – 17
zondag 20 september Flexles 11.30 – 13.30
donderdag 24 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 27 september Flexles 11.30 – 13.30
woensdag 30 september Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen 10.30 – 15.30

 

 

Lessen kun je altijd inhalen. Heb je vragen bel of mail: 06-46280411 of marjan@boulevardmagenta.nl
Praktische zaken lossen we graag met je op!