Tot en met augustus 2020 vind je hier de Vakopleidingen, Flexlessen en workshops.
Iets onduidelijk of onjuist? Mail aan marjan@boulevardmagenta.nl of stuur een Whattsapp aan 06-46280411. Lessen inhalen is altijd mogelijk 😉

september
donderdag 12 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 12 september  ZomerVakopleiding
donderdag 12 september Open Dag 14.00
zondag 15 september Flexles 11.30 – 13.30
zondag 15 september Open Dag 14.00 
donderdag 19 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 19 september  ZomerVakopleiding
zaterdag 21 september Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 22 september Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 23 september Open Dag 14.00
woensdag 25 september 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 25 september 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 26 september Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 28 en zondag 29 september 10-17 Start weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zondag 29 september Flexles 11.30 – 13.30

oktober
donderdag 3 oktober ZomerVakopleiding certificaat uitreiking
donderdag 3 oktober Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 5 en zondag 6 oktober Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 6 oktober Flexles 11.30 – 13.30
maandag 7 oktober Docenten schildertraining en supervisie
woensdag 9 oktober 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 9 oktober 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 10 oktober Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 12 oktober 10-17 Start Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 12 oktober 10-17 Start Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
zaterdag 12 oktober 10-17 Start Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 13 oktober Flexles 11.30 – 13.30
maandag 14 oktober 10-17 Start Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 14 oktober 10-17 Start Vakopleiding Oude Meesters I
maandag 14 oktober 10-17 Start Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
maandag 14 oktober 10-17 Vakopleiding Oude Meesters II
maandag 14 oktober 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken II
donderdag 17 oktober Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 17 oktober 10-17 Start Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 17 oktober 10-17 Start Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
donderdag 17 oktober 10-17 Start Vakopleiding Oude Meesters I
donderdag 17 oktober 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders II
donderdag 17 oktober 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance II
zaterdag 19 oktober Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 20 oktober Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 21 oktober 10-17 Start Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 23 oktober 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 23 oktober 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 24 oktober Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
vrijdag 25 oktober Start Jaarprogramma Vergulden dag I
zaterdag 26 oktober Jaarprogramma Vergulden dag II
zondag 27 oktober Jaarprogramma Vergulden dag III
zaterdag 26 oktober 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 26 oktober 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
zaterdag 26 oktober 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 27 oktober Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 28 oktober 10-17  Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 28 oktober Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 28 oktober 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
woensdag 30 oktober 10.30 – 15.30 Start Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 31 oktober Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 31 oktober 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 31 oktober 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 31 oktober 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I

november
zat
erdag 2 en zondag 3 november 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 2 en zondag 3 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 3 november Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 4 november 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 6 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 6 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 7 november Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 9 november 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 9 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 9 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 10 november Flexles 11.30 – 13.30
maandag 11 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 11 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 11 november 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 14 november Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 14 november 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 14 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 14 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 16 november Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 17 november Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 18 november 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 20 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 20 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 21 november Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 23 november 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 23 
november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 23 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 24 november Flexles 11.30 – 13.30
maandag 25 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 25 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 25 november 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 27 november 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 28 november Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 28 november 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 28 november 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 28 november 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I

december
zondag 1 december Flexles 11.30 – 13.30
maandag 2 december 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 4 december 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 4 december 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 5 december Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 7 december 10.30 – 15.30 workshop Middeleeuwse Miniaturen (nog enkele plaatsen vrij)
zaterdag 7 december 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 7 december 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 7 december 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 8 december Flexles 11.30 – 13.30
maandag 9 december 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 9 december 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 9 december 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 12 december Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 12 december 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 12 december 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 12 december 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 14 december Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 15 december Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 16 december 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 18 december 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 19 december Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

januari 2020
vrijdag 3 januari Start Jaarprogramma Vergulden dag I
zaterdag 4 januari Jaarprogramma Vergulden dag II
zondag 5 januari Jaarprogramma Vergulden dag III
zaterdag 11 en zondag 12 januari 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 11 en zondag 12 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
maandag 13 januari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars

woensdag 15 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 15 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 16 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 16 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 18 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 19 januari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 20 januari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 23 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 25 januari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 26 januari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 27 januari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 29 januari 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 januari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 30 januari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I

februari 2020
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 1 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 2 februari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 3 februari  10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 3 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 3 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 6 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 8 en zondag 9 februari 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 8 en zondag 9 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
maandag 10 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars

woensdag 12 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 12 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 13 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 13 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 15 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 16 februari Flexles 11.30 – 13.30
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 17 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 20 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 22 februari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 23 februari Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 24 februari 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 26 februari 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 27 februari Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 27 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 29 februari 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I

maart 2020
zondag 1 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 2 maart  10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 2 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 2 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 5 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 7 en zondag 8 maart 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 7 en zondag 8 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
maandag 9 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars

woensdag 11 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 11 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 12 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 12 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 12 maart10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 12 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 14 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 15 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 16 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
donderdag 19 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 21 maart Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 22 maart Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 23 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 25 maart 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 26 maart Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 26 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 28 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 29 maart Flexles 11.30 – 13.30
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 30 maart 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II

april 2020
donderdag 2 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 4 en zondag 5 april 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 4 en zondag 5 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 8 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 8 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 9 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 9 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 11 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 12 april Pasen
donderdag 16 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 18 april Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
zondag 19 april Flexles 10 – 13 / 14 – 17 / 10 – 17
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 20 april 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 22 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 22 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 23 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 23 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 25 april 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 26 april Flexles 11.30 – 13.30
maandag 27 april 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 29 april 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 30 april Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

mei 2020
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I – IV
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
zaterdag 2 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zondag 3 mei Flexles 11.30 – 13.30
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I & II
maandag 4 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I & II
woensdag 6 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 6 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
donderdag 7 mei Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Ikonen Schilders I & II
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance I & II
donderdag 7 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters I
zaterdag 9 en zondag 10 mei 10-17 weekendklas Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I
zaterdag 9 en 10 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
zondag 10 mei Flexles 11.30 – 13.30
maandag 11 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
donderdag 14 mei Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
woensdag 20 mei 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
woensdag 20 mei 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance
maandag 25 mei 10-17 Vakopleiding Realistische Schildertechnieken I extra klas eerstejaars
woensdag 27 mei 10.30 – 15.30 Jaarprogramma Magische Middeleeuwse Miniaturen
vrijdag 29 mei Pink Flow
zaterdag 30 mei Pink Flow
zondag 31 mei Pink Flow

juni 2020
maandag 1 juni Pink Flow
woensdag 3 juni 10-17 Vakopleiding Italiaanse & Vlaamse Renaissance III
woensdag 3 juni 10-17 Vakopleiding Oude Meesters III
donderdag 4 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 7 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 8 juni Start Schildervakantie Italië 
donderdag 11 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 14 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 15 juni laatste dag Schildervakantie Italië 
maandag 15 juni Start Schilderen in Assisi Italië 

donderdag 18 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 19 juni Flexles 11.30 – 13.30
maandag 22 juni laatste dag Schilderen in Assisi Italië 
woensdag 24 juni Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 25 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 27 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 28 juni Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

juli 2020
donderdag 2 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 5 juli Flexles 11.30 – 13.30
donderdag 9 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 11 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 12 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

donderdag 16 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 18 juli Bladgoud in je Lyrisch Abstract dag I
zondag 19 juli Flexles 11.30 – 13.30

zondag 19 juli Bladgoud in je Lyrisch Abstract dag II
maandag 20 juli Bladgoud in je Lyrisch Abstract Dag III
dinsdag 21 juli Landschap schilderen dag I
woensdag 22 juli Landschap schilderen dag II
donderdag 23 juli Landschap schilderen dag III
donderdag 23 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 26 juli Flexles 11.30 – 13.30
maandag 27 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag I
dinsdag 28 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag II
woensdag 29 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag III
woensdag 29 juli Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 30 juli 4-daagse Draperie & Plooien dag IV
donderdag 30 juli Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

augustus 2020
maandag 3 augustus 4-daagse Huid & Haar  dag I
dinsdag 4 augustus 4-daagse Huid & Haar dag II
woensdag 5 augustus 4-daagse Huid & Haar dag III
donderdag 6 augustus 4-daagse Huid & Haar dag IV
donderdag 6 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 9 augustus Flexles 11.30 – 13.30
donderdag 13 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

zaterdag 15 augustus Middeleeuwse Miniaturen workshop van 1 dag
zondag 16 augustus Flexles 11.30 – 13.30
donderdag 20 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 23 augustus Flexles 11.30 – 13.30
woensdag 26 augustus Jaarprogramma Middeleeuwse Miniaturen
donderdag 27 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zaterdag 29 augustus 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30
zondag 31 augustus Flexlessen 10.30 – 12.30  / 13.30 – 15.30 / 10.30 – 15.30

Lessen kun je altijd inhalen. Heb je vragen bel of mail: 06-46280411 of marjan@boulevardmagenta.nl
Praktische zaken lossen we graag met je op!